ODKRYWAJ, ZDOBYWAJ, DOŚWIADCZAJ

 

Obozy Zdobywców Biegunów to 12 dniowe wyjazdy dla dzieci i młodzieży (10-16 lat) podczas których uczestnicy mają szansę na skonfrontowanie się ze swoimi ograniczeniami, przysłowiowymi biegunami, i dostają możliwość odkrycia własnej, indywidualnej drogi, by spełnić swoje marzenia.

Stawiamy na cenną i praktyczną wiedzę, jakiej nie przekazuje się w szkołach.

Podczas obozu budujemy motywację, poczucie własnej wartości oraz wiarę we własne możliwości. Uczymy, jak być wytrwałym i nie poddawać się w obliczu chwilowych trudności. Uczymy się wyznaczać sobie cele i do nich konsekwentnie dążyć. Tworzymy dla wszystkich uczestników miejsce bezpieczne, wolne od agresji, negatywnych ocen i emocji. Uczymy, jak radzić sobie w obliczu porażki oraz jak świętować sukcesy.

 

W uczestnikach kształtujemy Postawę Zdobywcy, człowieka odważnego, niosącego pomoc i wrażliwego na potrzeby innych, ale zarazem asertywnego, szczerego, wytrwałego, który podąża za głosem swojego serca.

 

To, co wyróżnia Obozy Zdobywców Biegunów to:

- unikatowa Metoda Biegun stworzona przez Marka Kamińskiego, która buduje w uczestnikach postawy, uczy umiejętności stawiania i realizacji celów;

- doświadczona kadra trenerska;

- aktywne spędzanie czasu podczas ćwiczeń fizycznych inspirowanych treningami Marka Kamińskiego i Jaśka Meli

- nietuzinkowe ćwiczenia survivalowe, podczas których wykorzystywany jest oryginalny sprzed używany przez Marka Kamińskiego podczas wypraw;

- indywidualne podejście do każdego uczestnika;

- 100% pozytywnej energii.

 

Cała fabuła obozów oparta jest na doświadczeniach Marka Kamińskiego zdobytych podczas wypraw. Prowadzi od momentu przygotowań, treningów fizycznych i mentalnych aż do realnej wyprawy, w której towarzyszyć będą doświadczeni trenerzy.

 

Obozy Zdobywców Biegunów to doskonała okazja do tego, by poczuć się jak prawdziwy zdobywca i podróżnik. Każdy uczestnik przechodzi podobną drogę - od planowania i przygotowywania się do wyprawy aż po sama realizację. Pokazujemy, że wytrwałe dążenie do celu jest kluczem. Dzięki pracy w grupie uczestnicy umacniają poczucie własnej wartości i nabywają wiary we własne siły. Umiejętności zdobyte podczas obozu każdy może wykorzystywać do czerpania z własnego wnętrza, do podążania za marzeniami i dalszego samorozwoju - mówi Marek Kamiński o Obozach Zdobywców Biegunów.

 

Program na 2017 rok

  • Ostrzyce, 16-27 lipca 2017 roku

OBÓZ ZDOBYWCÓW BIEGUNÓW

Liczba miejsc: 50

Koszt obozu: 1799 złotych 

Obozy łączą atrakcje z aktywnym wypoczynkiem jednocześnie pomagając każdemu uczestnikowi odkryć i zdobyć jego własny biegun.

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.