Fundacja prowadzi akcję pod hasłem Wielka Podróż Patrycji – jest to projekt mający na celu spełnienie marzenia o podróży do Japonii 15 letniej Patrycji, która cierpi na nieuleczalną chorobę.

cd360_Wielka_podroz_Patrycji_1

Patrycja jest absolwentką organizowanych przez fundację Obozów Zdobywców Biegunów. Poznaliśmy jej historię właśnie podczas wyjazdu. Jest otwartą, młodą dziewczyną, której marzeniem jest podróż do Japonii. Już teraz uczy się języka japońskiego! To dziewczyna, która ma odwagę marzyć o rzeczach niemożliwych - ale czy na pewno niemożliwych?

Patronem medialnym projektu jest Radio Gdańsk. Powstanie wyjątkowy reportaż o Patrycji oraz pomoże nam nagośnić naszą zbiórkę, a także będzie promowało wszystkie wydarzenia, które uda nam się zorganizować podczas akcji zbiórki pieniędzy! Już im za to bardzo dziękujemy!

Już wkrótce zaprosimy wszystkich, którzy pomogą nam spełnić marzenie Patrycji na dwa wyjątkowe wydarzenia:

- wspólne czytanie książki wydanej przez Fundację pt. Wielka Podróż Luli. To bajka napisana przez Jej Książęcą Wysokość Księżną Hisako Takamado, a która to bajka towarzyszyła wiele lat temu Jasiowi Meli podczas wypraw na oba bieguny Ziemi! Bajkę będzie czytał Marek Kamiński

- warsztaty origami i kaligrafii we współpracy z ICHIGO Japońskiego Centrum Kultury i Biznesu i spotkanie z Japonistą, który opowie o tym niezwykłym kraju.

Musimy zebrać co najmniej 20 000,00 zł potrzebne do realizacji marzenia Patrycji.

Już dzisiaj możesz wpłacić choćby 1 zł, 10 zł, albo więcej! Dołącz do wydarzenia i daj nam szansę podziękować Ci za pomoc w realizacji tej wyjątkowej wyprawy!

BRE Bank S.A Oddział Szczecin
63 1140 1137 0000 4878 8800 1018
z dopiskiem - Wielka podróż Patrycji!

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie naszego projektu. Nawet przekazanie informacji o Patrycji i akcji będzie pomocne. Z wdzięcznością przyjmiemy każdą pomoc lub wskazówkę.

Piszcie do nas na maila ----> zdobywcybiegunow@kaminski.pl

Pomóżcie nam pomagać innym!

Weź udział w wydarzeniu na fejsubuku! ---> https://www.facebook.com/events/1377701229175647/

Możliwość komentowania jest wyłączona.