Warsztaty oparte na metodzie Biegun skierowane są do różnych grup docelowych. Kładziemy w nich nacisk na zindywidualizowaną pracę, dlatego szkolenie dedykowane konkretnej grupie koncentruje się na charakterystycznych problemach i aspektach życia jej uczestników.

Fundacja Marka Kamińskiego prowadzi następujące rodzaje szkoleń:

 

Warsztaty rozwoju osobistego

13 godzinne warsztaty, podczas których uczestnicy mają możliwość przyjrzeć się swojej rzeczywistości oraz zdecydować za jakim marzeniem chcą podążać. Takie marzenie przekuwamy na rzeczywisty cel oraz układamy do niego drogę realizacji. Metoda Biegun to wspaniały zestaw narzędzi, który dzięki realnym przykładom z życia Marka Kamińskiego, Janka Meli, Patrycji Janiszewskiej trenerów i jak się okazuje na warsztatach uczestników, nadaje nowy wymiar dążeniu do osiągnięcia swojego celu.


 Kalendarium najbliższych warsztatów:
Szczegółowy opis znajduje się na stronie warsztaty.kaminski.pl


Program Szkolenia Trenerów Metody Biegun

Program ten jest skierowany do osób, które chcą się rozwijać oraz pracować z nami i samodzielnie metodą Biegun. Zależy nam na szerzeniu idei metody wśród dorosłych, młodzieży, dzieci oraz kadry nauczycielskiej.

Program składa się z 4 stopni rozwoju:

I - warsztat rozwoju osobistego z metodą Biegun - by poznać ideę metody i sprawdzić jak oddziałuje na mnie

II - warsztat rozwoju umiejętności trenera metody Biegun - przygotowania do prowadzenia zajęć oraz Obozów Zdobywców Biegunów Metodą Biegun

III - praktyka w roli trenera na Obozie Zdobywców Biegunów - wyjazd na dwutygodniowy obóz w roli asystenta trenera (*otrzymanie tytuły Certyfikowanego Trenera Metody Biegun)

IV - super wizja - przeprowadzenie warsztatu rozwoju osobistego z metodą Biegun przy super wizji ze strony trenerów Fundacji (*otrzymanie tytułu Licencjonowanego Trenera Metody Biegun - możliwość samodzielnego prowadzenia warsztatów rozwoju osobistego z Metodą Biegun)


Trenerzy Fundacji Marka Kamińskiego:

Agnieszka Leśniewska - Licencjonowany trener metody Biegun. Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o dwóch specjalizacjach: opiekuńczo- wychowawczej i chrześcijańskiej. Terapeutka zajęciowa, trener międzynarodowego programu Odyseja Umysłu, trener edukacji finansowej. Od lat związana jest ze środowiskami NGO, gdzie realizowałam różnorodne warsztaty i zajęcia zarówno dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Anna Mikians - Licencjonowany trener Biegun. Wykształcenie: psycholog – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowany trener biznesu, mentor w Domach Opieki "Kalina" i "Jutrzenka”. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami międzynarodowymi, stacjonarnymi oraz wirtualnymi. Pracowała jako nauczyciel dzieci dwujęzycznych, w środowiskach międzynarodowych. Interesuję się psychologią sportu, rozwojem osobistym - feedback i pracą zespołową oraz pracą skierowaną na cel.

Katarzyna Kozubek - Licencjonowany trener metody Biegun. Wykształcenie: psycholog,  absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Certyfikowany coach ICC, mentor w Gdańskim Funduszu Stypendialnym "Mentor" (1 edycja). Prowadzi indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty rozwoju osobistego. Jest współautorką warsztatów "Poczucie własnej wartości w drodze do sukcesu", "Równowaga w życiu", "Wartości wewnętrzny drogowskaz". Pracuje w ujęciu holistycznym, biorącym pod uwagę różne aspekty i dziedziny życia Uczę się i czerpię inspiracje z różnych źródeł. Szczególnie interesuje się takimi obszarami jak: life coaching, poczucie własnej wartości, motywacja, work - life balance.

Łukasz Mizeracki - psycholog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Adrianna Karpińska - psycholog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Iwona Puchta - Certyfikowany trener metody Biegun. Doradca zawodowy, specjalista ds. komunikacji społecznej. Interesuje się takimi obszarami jak: life coaching, gry szkoleniowe, zarządzanie sobą w czasie oraz leadership coaching.

Mirosława Walaszkowska - pedagog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Marta Plichta - Certyfikowany Trener metody Biegun

Agata Pryśko - Certyfikowany trener metody Biegun. Wykształcenie:  pedagog społeczny i filozof. Współtwórca pierwszej empatycznej szkoły podstawowej, działającej na północy Polski - Żyrafa Osady Trójmiejskiej Empatycznej Szkoły Podstawowej, w której prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, prowadzi warsztaty komunikacyjne, bazujące na PbP, adresowane do młodzieży i osób dorosłych. Uczestniczy w II etapie Szkoły trenerów komunikacji opartej na empatii. Od kilku lat praktykuję Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication), które wykorzystuję w życiu prywatnym i zawodowym.

Marcela Ostaszewska - certyfikowany trener metody Biegun. Wykształcenie: licencjat z oceanografii, magister ekonomii o specjalności biznes elektroniczny, liczne kursy z zakresu zarządzania projektami oraz wieloletnie doświadczenie w twórczej animacji czasu wolnego dzieci.Umiejętności menedżerskie, biznesowe staram się wdrażać w realizacji najważniejszego projektu jakim jest życie.

Agnieszka Waszkiel – Certyfikowany trener metody Biegun. Właścicielka firmy szkoleniowej MOVEIN.pl, certyfikowany Business Coach, trener rozwoju osobistego, partner stylów myślenia FRIS. Dziś łączę wiedzę i umiejętności coachingowe oraz trenerskie z doświadczeniem biznesowym marketingowca i PR-owca. Pracuję sprawdzonymi, efektywnymi metodami, zgodnie z najwyższymi standardami oraz kodeksem etycznym International Coach Federation. Pracuje z ludźmi i dla ludzi.

Patrycja Gorczyca - Certyfikowany trener metody Biegun. Coach ICF ACC, CoachWise TM, trener stylów myślenia FRIS®. Prowadzi indywidulane sesje coachingu według standardów International Coach Federation oraz zgodnie z metodyką CoachwiseTM. Moją misją jest towarzyszenie w podróży do realizacji celu moich Klientów. Moje mocne strony to: kreatywność, improwizacja, innowacyjność, zaangażowanie 150% oraz szybkie reagowanie.


Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą przeprowadzić szkolenia z metody Biegun dla swoich pracowników i partnerów.

Kontakt:
Agnieszka Leśniewska
agnieszka.lesniewska@kaminski.pl
tel. 513 572 000