W styczniu opracowaliśmy strategię działań Fundacji Marka Kamińskiego na najbliższe 5 lat. Będzie się dużo działo. Planujemy zrealizować wiele ciekawych projektów ekologicznych i charytatywnych. Wierzymy, że nasza działania cieszyć się będą waszym zainteresowaniem i wsparciem:) Możecie być pewni, że będziemy dalej pomagać osobom poszkodowanym przez los oraz promować Wisłę oraz odkrywanie świata. Korzystając z okazji zapraszamy Was do Klubu Wypraw „Dotykanie Świata”.

W opracowywaniu strategii pomógł nam Owen Kelly!

Strategię opracowaliśmy w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie, miłą atmosferę i pyszne przekąski.

Usytuowany w samym sercu Głównego Miasta (Długi Targ) hotel Radisson Blu to idealne miejsce dla gości odwiedzających Gdańsk w celach biznesowych jak i turystycznych. Położony przy Trakcie Królewskim i w pobliżu Dworu Artusa, symbolu potęgi miasta w XVI w., obiekt stanowi wymarzoną oprawę dla konferencji, seminariów i spotkań biznesowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele galerii, sklepów i ważnych zabytków, przypominających o znaczeniu i bogactwie Gdańska, jednego z największych miast portowych nad Bałtykiem. Odległość dzielącą hotel od dworca kolejowego można pokonać spacerem, mijając po drodze zabytkową część miasta. Hotel dysponuje dwiema nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi na pierwszym piętrze, idealnymi do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.

bec9f_grupowe

3030d_blu

5b7fc_radison

Możliwość komentowania jest wyłączona.