Nasz podopieczny zawsze był nad wyraz pogodny i szczęśliwy. Uległ wypadkowi pomagając rodzicom w gospodarstwie rolnym. Stracił prawą rękę, złamał kręgosłup oraz obie nogi. Jego marzenia się zmieniły. Aby choć częściowo odzyskał dawną sprawność potrzebuję pomocy. Wydatki na sprzęt rehabilitacyjny, protezę bioelektryczną oraz dalszą rehabilitację przekraczają możliwości finansowe rodziców, dlatego proszą Państwo o pomoc.

W październiku 2011 r. Robert rozpoczął studia w Koszalinie na kierunku informatycznym. Pozytywnie zaliczył pierwszy semestr, jednak stan jego zdrowia nie pozwolił na samodzielną kontynuację studiów. We wrześniu 2012 r. Robert zaczął uczyć się zaocznie w Słupsku, na kierunku informatycznym.

100_8408

Po rehabilitacjach w Krakowie jest znacznie lepiej, polepszył się komfort życia Roberta, jest bardziej samodzielny. Przesiadanie się z wózka, ubieranie czy samodzielne przyrządzanie posiłku nie jest aktualnie problemem. Obecnie Robert stara się zwiększyć intensywność ćwiczeń do dwóch razy w roku, raz w ciągu lata i raz zimą. Dotychczas jeździł tylko na 4-tygodniowe rehabilitacje. Rehabilitacje w prywatnych ośrodkach są jednak drogie, ale jako jedyne przynoszące pożądane efekty.

Największym marzeniem Roberta jest zdobycie prawa jazdy i umożliwienie dalszych podróży..

Jeżeli ktoś z was chce przeznaczyć swój 1% dla Roberta prosimy wpisać w odpowiednią rubrykę PIT-u nazwę Fundacji: Fundacja Marka Kamińskiego oraz KRS 0000133671 . W rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać DLA ROBERTA.