Madzia jest dziś studentką medycyny!!!

Pomimo wrodzonej ciężkiej wady serca, operowanej dwukrotnie - raz w Polsce, a drugi raz w Niemczech- zdołała zmobilizować w sobie wszystkie siły by po bardzo trudnym czasie nauki podjąć studia na wymarzonym od dzieciństwa kierunku.

Naprawa jej serca była możliwa w Niemczech dzięki waszej hojności,  dobrzy i wrażliwi ludzie! Zastawka działa prawidłowo!

Niemniej serce nie pozwala zapomnieć o sobie.

Oprócz znanej i tymczasem oswojonej wady- Zespołu Fllota i ASD - odkryto w jej sercu jeszcze jedną  groźną wadę wrodzoną: kardiomiopatię gąbczastą.

Obie te wady skutkują  w przyszłości założeniem rozrusznika serca oraz zastosowania nowoczesnej techniki wzmacniającej strukturę serca.

Obie wady połączeniu stanowią wyzwanie dla medycyny.

Madzia musi być przygotowana na założenie najlepszego nowoczesnego rozrusznika serca- a ten nie jest w Polsce refundowany. Jego koszt to ponad 90 000zł.

Terapia kardiomiopatii nawet  nie jest w Polsce wyceniona..... Trzeba będzie znowu udać się do kliniki w Niemczech.

magda rawska

Jeśli możesz - jeśli chcesz! - pomóc zebrać Madzi środki na to, by miała siłę spełniać marzenia, studiować i leczyć nas w przyszłości, przekaż swój 1% dla MAGDALENY RAWSKIEJ

Jeżeli ktoś z was chce przeznaczyć swój 1% dla Magdaleny Rawskiej prosimy wpisać w odpowiednią rubrykę PIT-u nazwę Fundacji: Fundacja Marka Kamińskiego oraz KRS 0000133671 . W rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać DLA MAGDALENY RAWSKIEJ.