Mam na imię Ola, od 2007r. w wyniku choroby neurologicznej poruszam się na wózku, zachorowałam na zapalenie rdzenia kręgowego. Początki były bardzo trudne, ponieważ paraliż objął całe moje ciało. Po kilku miesiącach intensywnej rehabilitacji i specjalistycznym leczeniu ręce wróciły do dawnej sprawności. Niestety nogi nadal są nieruchome. Wciąż wymagam bardzo intensywnej rehabilitacji i leczenia, a to wiąże się z dużymi nakładami finansowymi.

Dlatego bardzo dziękuję tym, którzy wspierają moją rehabilitację. Bez Państwa pomocy mój dalszy proces leczenia byłby niemożliwy.

zdjęcie_02_2016

Mimo choroby staram się w miarę możliwość żyć normalnie, jestem aktywna zawodowo i społecznie, nie poddaję się chorobie. Na stałe przebywam w Krakowie, gdzie jestem pod opieką specjalistów w dziedzinie rehabilitacji. Staram się z całych sił normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Zebrane środki przezanczę na dalszą rehabilitację oraz dostosowanie mieszkania do życia na wózku inwalidzkim (m.in. zakup automatycznej bramy garażowej).

Jeżeli ktoś z was chce przeznaczyć swój 1%, prosimy wpisać w odpowiednią rubrykę PIT-u nazwę Fundacji: Fundacja Marka Kamińskiego oraz KRS 0000133671. W rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać DLA ALEKSANDRY OLIWIAK