MOŻLIWE JEST WSZYTKOOd 1996 roku pomagamy w pokonywaniu barier i realizacji marzeń. Poprzez nasze działania chcemy kształtować lepszą przyszłość człowieka w harmonii z naturą, otoczeniem i światem. Prowadzimy projekty charytatywne, ekologiczne i edukacyjne.

Misja Fundacji Marka Kamińskiego:


Inspirujemy ludzi, aby niemożliwe stało się możliwe.

Uwierz w siebie i działaj!


Realizujemy nasze cele statutowe poprzez wszechstronne działania koncentrujące się na wzmacnianiu potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku. Rozwijamy i wdrażamy opracowaną przez podróżnika Marka Kamińskiego metodę BIEGUN. Dzięki wysokiej jakości propozycji szkoleń, warsztatów i obozów możemy realnie zmieniać świat osób chorych, niepełnosprawnych, dotkniętych przez los dzieci i dorosłych. Zapewniamy wsparcie psychologiczne i pokazujemy szereg możliwości, które przed stoją przed każdym z nas. Organizujemy ogólnopolskie  projekty edukacyjne i ekologiczne.

Nasze projekty charytatywne mają na celu wspieranie rozwoju dzieci niepełnosprawnych i cierpiących na szczególnie uciążliwe i nieuleczalne choroby oraz spełnienie ich marzeń o normalnym życiu. Staramy się za wszelką cenę pomóc im uwierzyć w siebie. Uwierzyć, że to, co pozornie jest niemożliwie dzięki pracy i wierze w sukces stanie się możliwe!